Wybrany wątek opinii

W sumie to fajne, że starszemu państwu chce się wyjść na powietrze w wiekszym gronie, pooddychać, pospacerować, zamiast oglądać szkło kontaktowe w domu, ruch to zdrowie ! Taka elbląska wersja Nordic walking, tylko proponowałbym kijki zamiast trzymać z transparentami w górze używać do podpierania w trakcie chodzenia.
maksymalnie trzeci troll (2019.12.19)
@maksymalnie trzeci troll - - tak pisowskich trolli.
(2019.12.19)
Dobre!! Masz poczucie humoru,a to cecha ludzi inteligentnych.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.12.19)
Powrót do komentarzy