Wybrany wątek opinii
W sumie to fajne, że starszemu państwu chce się wyjść na powietrze w wiekszym gronie, pooddychać, pospacerować, zamiast oglądać szkło kontaktowe w domu, ruch to zdrowie ! Taka elbląska wersja Nordic walking, tylko proponowałbym kijki zamiast trzymać z transparentami w górze używać do podpierania w trakcie chodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@maksymalnie trzeci troll - - tak pisowskich trolli.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Dobre!! Masz poczucie humoru,a to cecha ludzi inteligentnych.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
2