Wybrany wątek opinii
Tęskno im do czasów PRL, bo wtedy każdy był milionerem. Ja wolę żyć, jak przeciętny Amerykanin: zarabiać tylko 2500 zł, ale za to móc za moją marną wypłatę kupić 4x więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
20
13
PO ppdobno rządzilo tyle lat. Mozesz mi wymienic co zrobilo dla kraju? Bylem wtedy dzieckiem i nie interesowalam sie polityka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@MlodyRocznik - Każda partia, która wywyższa kler, robi źle dla kraju!
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Dziękuję wszystkim za minusowanie mojego komentarza odnośnie chęci zarabiania 2500 zł i możliwości zakupienia za nią czterokrotnie większej liczby towarów i usług. Dzięki temu wiem, jak wielu tu jest głupków.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4