Wybrany wątek opinii

Tęskno im do czasów PRL, bo wtedy każdy był milionerem. Ja wolę żyć, jak przeciętny Amerykanin: zarabiać tylko 2500 zł, ale za to móc za moją marną wypłatę kupić 4x więcej.
(2019.12.19)
PO ppdobno rządzilo tyle lat. Mozesz mi wymienic co zrobilo dla kraju? Bylem wtedy dzieckiem i nie interesowalam sie polityka.
MlodyRocznik (2019.12.19)
@MlodyRocznik - Każda partia, która wywyższa kler, robi źle dla kraju!
(2019.12.19)
Dziękuję wszystkim za minusowanie mojego komentarza odnośnie chęci zarabiania 2500 zł i możliwości zakupienia za nią czterokrotnie większej liczby towarów i usług. Dzięki temu wiem, jak wielu tu jest głupków.
(2019.12.19)
Powrót do komentarzy