UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie wierze, że w Elblagu jest tyle ludzi nie myslacych, którzy popierają Dyktaturę PIS i plują na Unię Europejska, która wybudowała nam drogi i tyle kasy dała na modernizację kraju, zakręcą kurek to dopiero przejżycie na oczy. No cóż Elbląg to miasto emerytów i rencistów, oglądających TVP i słuchających księdza na mszy, bo młodzi i myślący wyjechali z tego miasta, więc i poglądy są jakie są
cccccccc