Wybrany wątek opinii

Zanim przyjechalj to.sąsiedzi ugasili pożar jeszcze odjeżdżajc zadymiony korytarz zostawili...
Sasiad (2019.12.10)
To po co było wzywać ????
Kiju (2019.12.10)
Muhahhaha
Zkscwks (2019.12.11)
Powrót do komentarzy