UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja bym tak Europą nie wymachiwał, w innych cywilizowanych europejskich krajach ludzie mieszkają w samochodach, w namiotach, na ulicach i to wcale nie pijacy i narkomani. U nas nie jest tak źle. Siłą i pracą ludzie się bogacą.
jaśnieja