UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zostawcie Wróbla, przecież premier zapowiedział że wybuduje tyle mieszkań, a wy w to wierzycie to poczekajcie jeszcze 3 kadencję to będą mieszkania

Struś

Anuluj