UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zostawcie Wróbla, przecież premier zapowiedział że wybuduje tyle mieszkań, a wy w to wierzycie to poczekajcie jeszcze 3 kadencję to będą mieszkania
Struś
Zostawcie Wróbla, przecież premier zapowiedział że wybuduje tyle mieszkań, a wy w to wierzycie to poczekajcie jeszcze 3 kadencję to będą mieszkania
Struś