Wybrany wątek opinii

Już nie przesadzajcie. Zdrowi ludzie tam mieszkają. Trochę chęci i większość z nich jest w stanie poprawić sobie warunki mieszkaniowe - tylko priorytety mają inne niż większość z nas. Zaraz będzie sylwester i pewnie znowu zrobią pokaz pirotechniczny lepszy niż podczas WOŚP.
Skrzydlaty (2019.12.11)
Mają , to się bawią . hmmm ..... A ja głupi kredyt splacam . Po co pracować ?? A idź pan w PISdu
(2019.12.11)
Powrót do komentarzy