UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy to nazywacie mieszkaniami? Toż to nawet kryminaliści odsiadujący dożywotnie wyroki mają w celach godniejsze warunki.
eeeeeeeeee
Wy to nazywacie mieszkaniami? Toż to nawet kryminaliści odsiadujący dożywotnie wyroki mają w celach godniejsze warunki.
eeeeeeeeee