UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wy to nazywacie mieszkaniami? Toż to nawet kryminaliści odsiadujący dożywotnie wyroki mają w celach godniejsze warunki.

eeeeeeeeee

Anuluj