UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już nie przesadzajcie. Zdrowi ludzie tam mieszkają. Trochę chęci i większość z nich jest w stanie poprawić sobie warunki mieszkaniowe - tylko priorytety mają inne niż większość z nas. Zaraz będzie sylwester i pewnie znowu zrobią pokaz pirotechniczny lepszy niż podczas WOŚP.
Skrzydlaty