UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja bym tak Europą nie wymachiwał, w innych cywilizowanych europejskich krajach ludzie mieszkają w samochodach, w namiotach, na ulicach i to wcale nie pijacy i narkomani. U nas nie jest tak źle. Siłą i pracą ludzie się bogacą.

jaśnieja