50
06.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@takietam38 - Za to Tobie do pępka świata wiele brakuje
(2019.12.06)
Sztywne ... hehe A co miały tam piruety krecić?
(2019.12.06)
Byle do wiosny. Turyści przyjadą i będzie się coś działo
(2019.12.06)

info

6  
  2
na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.
(2019.12.06)
Nic juz nie przycmi podsumowania 5 lat, niestety
(2019.12.06)

info

9  
  3
Jak by miasto przekazało drzewko do recyklingu to Kiliński tworzył by teorię spiskową o tym jak miasto daje kapitalistom materiały do produkcji np. mebli.
Meblarz (2019.12.06)
Żeby zobaczyć miasto świątecznie udekorowane, to niestety,ale trzeba wyjechać do Gdańska lub Olsztyna. Dekoracja Elbląga jest żałosna.
Zygus (2019.12.06)

info

11  
  1
Te nędzne dzwoneczki na ulicy 1 Maja to tylko w Elblągu można nazwać iluminacją, wiem, że dziś centra miast zamarły, ale ulica 1 Maja, Hetmańska czy 12-go Lutego w świadomości funkcjonują jako śródmieście więc można by każdego roku coś dokupić, a tak, to takie lata 90-te wiecznie żywe, no bida Panie Witoldzie, bida i zaścianek-mieszkanka ulicy 1 Maja.
(2019.12.06)

info

10  
  3
Nie piruety. tylko być normalną nie księżniczką z morskiej piany pseudo śnieżynką być na luzie wielce mi śnieżynki zadufane. w sobie lalę wyżej d. .. .. mają jak głowę
Nikoś (2019.12.07)

info

6  
  0
Ladniejsze eblazanki widzialem i sie zgadzam ... okropienstwo
Duda (2019.12.07)