Wybrany wątek opinii

Masz rację banan impreza udana tylko te pseudo śnieżynki nie udane i jakoś sztywne tylko do zdjęć się uśmiechały.
Gość z elbląga (2019.12.06)
Sztywne ... hehe A co miały tam piruety krecić?
(2019.12.06)
Powrót do komentarzy