Wybrany wątek opinii

na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.
(2019.12.06)
Wejdź na lodowisko raz w życiu, to się dowiesz o jaką Helenę chodzi
Bolek 77 (2019.12.08)
Powrót do komentarzy