Wybrany wątek opinii
na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Wejdź na lodowisko raz w życiu, to się dowiesz o jaką Helenę chodzi
Do moderacji
Odpowiedz
1
0