UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te nędzne dzwoneczki na ulicy 1 Maja to tylko w Elblągu można nazwać iluminacją, wiem, że dziś centra miast zamarły, ale ulica 1 Maja, Hetmańska czy 12-go Lutego w świadomości funkcjonują jako śródmieście więc można by każdego roku coś dokupić, a tak, to takie lata 90-te wiecznie żywe, no bida Panie Witoldzie, bida i zaścianek-mieszkanka ulicy 1 Maja.