UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.


Anuluj