UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.
na lodowisku "Helena"- pisane, jak byśmy jeszcze jakieś lodowisko mieli? Kiedy imionami zaczniecie nazywać zakręty ulic? Kompleksy to się chyba nazywa.