Wybrany wątek opinii
Wszystko super ale już pisałem po co te malowane lalę przy Mikołaju byłem widziałem te damulki jak zwykle nic się nie zmieniły dalej noszą wyżej d. .. .. Jak głowę po co ich zatrudniać to już w Elblągu nie ma ładniejszych. dziewczyn ? A tak po za tym ok
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
Ladniejsze eblazanki widzialem i sie zgadzam ... okropienstwo
Do moderacji
Odpowiedz
4
1