UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żeby zobaczyć miasto świątecznie udekorowane, to niestety,ale trzeba wyjechać do Gdańska lub Olsztyna. Dekoracja Elbląga jest żałosna.
Zygus
Żeby zobaczyć miasto świątecznie udekorowane, to niestety,ale trzeba wyjechać do Gdańska lub Olsztyna. Dekoracja Elbląga jest żałosna.
Zygus