UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żeby zobaczyć miasto świątecznie udekorowane, to niestety,ale trzeba wyjechać do Gdańska lub Olsztyna. Dekoracja Elbląga jest żałosna.

Zygus

Anuluj