UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te nędzne dzwoneczki na ulicy 1 Maja to tylko w Elblągu można nazwać iluminacją, wiem, że dziś centra miast zamarły, ale ulica 1 Maja, Hetmańska czy 12-go Lutego w świadomości funkcjonują jako śródmieście więc można by każdego roku coś dokupić, a tak, to takie lata 90-te wiecznie żywe, no bida Panie Witoldzie, bida i zaścianek-mieszkanka ulicy 1 Maja.


Anuluj