Wybrany wątek opinii

Impreza ok. Ale w dobie gdy walczy się z plastikiem choinka sztuczna?? To słabe. Przecież można prawdziwą ładną - a później na recykilng np. łaty czy deski w tartaku "wyciosać". Ozdoby też mogły by być wykonane przez uczniów elbląskich szkół - ale chyba aura nie pozwala na takie ozdoby. Ogólnie impreza na (+).
Tomasz85 (2019.12.06)
Jak by miasto przekazało drzewko do recyklingu to Kiliński tworzył by teorię spiskową o tym jak miasto daje kapitalistom materiały do produkcji np. mebli.
Meblarz (2019.12.06)
Powrót do komentarzy