113
30.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najgorsi są taksówkarze.Oczywiscie nie wszyscy.Ale oni siè zawsze spieszą i wychodzą z założenia, że po zatrzymaniu auta dodając gazu i redukując biegi.Zużyją więcej paliwa.
(2019.11.30)

info

2  
  0
To cienki jesteś, ja się stosuję do tej zasady jak przechodzę przez pasy i jeszcze mnie nikt nie potrącił No i się rozglądam, bo to podstawa, a nie wsadzanie głowy w smartfona, albo oczu w asfalt.
(2019.12.01)
To nie chodzi o to, że nie rozumie, tylko o to, że część ma gdzieś te przepisy, a większość po prostu popełnia błędy i tyle, a nie potrąca kogoś umyślnie, jadąc samochodem trzeba obserwować mnóstwo rzeczy i to rozprasza uwagę każdego kto przechodzi, samochody, światła rowery itp No i ludzie popełniają błędy. Jak ktoś szybko wjeżdża na przejscie zza drzewa rowerem np 20 km/h a kierowca akurat patrzy się na przechodzącego z 2 strony to nie ma czasu na reakcję.
(2019.12.01)
Je2bnik,poniważ tu większość teraz z prowincji,co mądrzejsi lokalsi dawno wyjechali dlatego tak to wygląda..
(2019.12.01)
To jak ja nauczyłeś że wchodzi na pasy bez upięcia się że może bezpiecznie przez nie przejść?
Zennon. (2019.12.01)
Ty tym bardziej prawka nie masz i nie powinieneś mieć. Ten co jedzie na prawym 50 MA OBOWIĄZEK zmniejszyć przed przejściem lekkość do tego obok tak, aby przez przejście przejechać nie wychylając się przed niego choćby o milimetr. Przecież to jest proste, czego ty człowieku nie rozumiesz?
Zennon. (2019.12.01)
@Zennon. - *prędkość, nie lekkość. Słownik.
Zennon. (2019.12.01)
A ja się rozglądam i czasem i ze 3 tury zielonego światła miną, zanim przejdę, bo kierowcy gdzieś mają moje pierwszeństwo. Specjalnie dodają gazu do dechy, żeby mi nawet do głowy nie przyszło krok dać na pasy przed nimi.
(2019.12.01)
Skoro wy miastowi tacy ynteligentni, to czemu to miasto upada? Gdyby nie obrotne wieśniaki, to byście dawno w slumsach mieszkali.
(2019.12.01)
rowerzyści sa przekonani że czerwony pas na przejściu daje im wszekie prawa nie bacząc na nic i nikogo z dużą prędkościa wpadają na pasy kierowca nawet nie ma czasu na reakcję rowerzyści nie reaguja na nic wierzdzaja prosto pod samchody i jeszcze mają pretensje jadąc chodnikiem wyzywają przechodniów i rozganiają ich
(2019.12.01)

info

4  
  1