UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja się rozglądam i czasem i ze 3 tury zielonego światła miną, zanim przejdę, bo kierowcy gdzieś mają moje pierwszeństwo. Specjalnie dodają gazu do dechy, żeby mi nawet do głowy nie przyszło krok dać na pasy przed nimi.