A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie ma szacunku dla ludzi, którzy przechodzą przez ulicę, kierowcy ci jeżdżą tak, jakby byli w Bagdadzie, a policja nic nie robi.
Rowerzysty nie dotyczy przepis zabraniający jemu wjazdu bezpośrednio pod nadjezdzajacy samochód. To kierujący samochodem ma przepuścić w każdej sytuacji rowerzystę na przejeździe rowerowym oraz dojeżdżającego do takiego przejazdu. Tutaj ewidentna wina kierującego pojazdem - należy jechać tak, aby nie omijać, ani nie wysunąć się swoim zderzakiem przed samochód znajdujący się obok nas (manewr nazywa się wyprzedzaniem - nie musi być zawsze związany ze zmianą pasa ruchu).
Wczoraj kierowca przejechał psa na przejściu, a policja dała kierowcy prawo? Absolutnie szalony! Co jeśli dziecko chodzi lub biegnie przez ulicę? W całej Europie ludzie mają prawo i kierowca zatrzymać samochód i pozwolić ludziom przejść przez ulicę z psem lub z dziećmi !!!
Wczoraj kierowca przejechał psa na przejściu, a policja dała kierowcy prawo? Absolutnie szalony! Co jeśli dziecko chodzi lub biegnie przez ulicę? W całej Europie ludzie mają prawo i kierowca zatrzymać samochód i pozwolić ludziom przejść przez ulicę z psem lub z dziećmi !!!
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Jak się wydaje i wszyscy komentatorzy, że my, Polacy, jesteśmy totalnymi idiotami i zdecydowanie nie powinniśmy jeździć po drogach publicznych
Zennon ty chyba nigdy nie jeździłeś samochodem jak ten z lewego zahamuje nagle to ty z prawego najpierw musisz to zauważyć, a potem samemu zareagować, średni czas reakcji kierowcy to ok 1 sekundy, a przez 1 sekundę to samochód pokonuje metry chyba, że ty Zennon jak jedziesz to nie patrzysz się na drogę przed siebie tylko na tego co jedzie lewym pasem, żeby go o milimetr nie wyprzedzić. No to wtedy gratuluje.
Racja niektórzy rowerzyści nie patrzą na nic,i niektórzy kierowcy też,tak jak i piesi chodzą po ścieżkach rowerowych,i to jest impuls dla władz miasta żeby zrobićścieżki bezkolizyjne dla wszystkich a dla rowerów po zatrzymaniu i rozejrzeniu się dopiero przejazd przez pasy,rowerów i np,hulajnóg będzie coraz więcej i dobrze mniej samochodów na drogach,ale jak zwykle władza za tym nie nadąrza....
Na jezdni gdzie są dwa pasy w jednym kierunku powinien być zakaz zatrzymywania się przed przejściem dla pieszych, wiem że jest to utrudnienie dla pieszych ale uratuje wiele istnień ludzkich. Co z tego, że w takich przypadkach jest wina kierowcy jak człowiek ginie.