113
30.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba na obrazku ku.wa widziałeś 300 koni mały ptaszku
Gość 45 (2019.11.30)
Zawsze przed przejściem, bezględnie obserwuje czy ktoś nie jedzie. Roweru oczywiście przeprowadzam, tam gdzie nie ma przejazdu dla rowerzystów. Czy to takie trudne ?
elblazanin1993 (2019.11.30)

info

4  
  1
Co za głupota robić oznakowanie dla rowerzystów, skoro nie ma tam ścieżki rowerowej, rower powinien tam bycć bezwzględnie przeprowadzony!!!Zwłaszcza, że w środkowym pasie są torowiska.
Red (2019.11.30)

info

4  
  6
Hej umocowany gościu opanuj się. ZAMULASZ
(2019.11.30)
Rece opadaja jak sie czyta tak komentarze. Wypowiedz na poziomie 18 latka pryszczatka ktory dostal autko od tatusia. Wyprzedzac to Ty mozesz starsze panie w kolejce do okienka w aptece o ile nie dostaniesz torebka po tej pustej glowie....
Moris (2019.11.30)
Jesli ktos wyprzedza gdy inny ustepuje pierszenstwa jest de.. a nie poszkodowanym.
Aza (2019.11.30)
300 koni 0 muzgu i ch.....uj tragedia gotowa. Kto ciebie ośle wychował. Nieeee ciebie znaleźli w kapuscie. Takiego głąba jak ty, tylko tam można znaleźć. Ale ty musisz być tępy przy tych 300 koniach.
Muchozol (2019.11.30)
Deptala kapustę
Wieczór mnie nastraja (2019.11.30)
Zawarłem we wcześniejszej swojej wypowiedzi pytanie "ile lat miał kierowca Mercedesa?" Pytałem bo wiem. Skierowane było do redakcji szanownego portElu. Nikt nie udzielił odpowiedzi. Nikt z komentujących do pytania się nie odniósł. Zapytacie a kogo to obchodzi? Ano pewnie poszkodowaną gdyż została poturbowana przez duuużo starszego od siebie kierowcę który ma ograniczoną przez wiek percepcję. Wielu tu mędrkuje ale nikt nie pomyślał że kwalifikacja podobnego przewinienia jest zależna od obrażeń i czasu niezdolności do funkcjonowania ofiary. Pomijając wszystko poziom komentu na portElu jest żenujący. Pozdrawiam wszystkich którzy potrafili wypowiedzieć się merytorycznie.
(2019.11.30)

info

2  
  1
Elbląg to tylko stan umysłu. Pasy i czerwony pasek dla rowerzystów czyli można jechać a jeżeli jeden kierowca auta się zatrzymał to drugi też ma taki obowiązek. Kierowcy aut poruszający się po Elblągu jeżdżą fatalnie prawie jak na wsi.
je2bnik (2019.11.30)

info

3  
  0