UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Je2bnik,poniważ tu większość teraz z prowincji,co mądrzejsi lokalsi dawno wyjechali dlatego tak to wygląda..
Je2bnik,poniważ tu większość teraz z prowincji,co mądrzejsi lokalsi dawno wyjechali dlatego tak to wygląda..