UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To cienki jesteś, ja się stosuję do tej zasady jak przechodzę przez pasy i jeszcze mnie nikt nie potrącił No i się rozglądam, bo to podstawa, a nie wsadzanie głowy w smartfona, albo oczu w asfalt.


Anuluj