UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty tym bardziej prawka nie masz i nie powinieneś mieć. Ten co jedzie na prawym 50 MA OBOWIĄZEK zmniejszyć przed przejściem lekkość do tego obok tak, aby przez przejście przejechać nie wychylając się przed niego choćby o milimetr. Przecież to jest proste, czego ty człowieku nie rozumiesz?

Zennon.

Anuluj