UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rowerzyści sa przekonani że czerwony pas na przejściu daje im wszekie prawa nie bacząc na nic i nikogo z dużą prędkościa wpadają na pasy kierowca nawet nie ma czasu na reakcję rowerzyści nie reaguja na nic wierzdzaja prosto pod samchody i jeszcze mają pretensje jadąc chodnikiem wyzywają przechodniów i rozganiają ich


Anuluj