UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
rowerzyści sa przekonani że czerwony pas na przejściu daje im wszekie prawa nie bacząc na nic i nikogo z dużą prędkościa wpadają na pasy kierowca nawet nie ma czasu na reakcję rowerzyści nie reaguja na nic wierzdzaja prosto pod samchody i jeszcze mają pretensje jadąc chodnikiem wyzywają przechodniów i rozganiają ich