UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty tym bardziej prawka nie masz i nie powinieneś mieć. Ten co jedzie na prawym 50 MA OBOWIĄZEK zmniejszyć przed przejściem lekkość do tego obok tak, aby przez przejście przejechać nie wychylając się przed niego choćby o milimetr. Przecież to jest proste, czego ty człowieku nie rozumiesz?
Zennon.