UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsi są taksówkarze.Oczywiscie nie wszyscy.Ale oni siè zawsze spieszą i wychodzą z założenia, że po zatrzymaniu auta dodając gazu i redukując biegi.Zużyją więcej paliwa.


Anuluj