UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsi są taksówkarze.Oczywiscie nie wszyscy.Ale oni siè zawsze spieszą i wychodzą z założenia, że po zatrzymaniu auta dodając gazu i redukując biegi.Zużyją więcej paliwa.
Najgorsi są taksówkarze.Oczywiscie nie wszyscy.Ale oni siè zawsze spieszą i wychodzą z założenia, że po zatrzymaniu auta dodając gazu i redukując biegi.Zużyją więcej paliwa.