A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
peniska masz maluśkiegi to trzeba samochodem równoważyć
@Joshua - Lewym pasem ktoś jedzie 30 i nagle hamuje bo pieszy wchodzi na przejście to ten co jedzie prawym 50 ma już problem bo ma dłuższą drogę hamowania. Mam wrażenie że negatywnie piszą tylko ci co nie mają prawka
pewnie nawet nie masz prawka a się wypowiadasz to miasto nie autostrada
Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.
To poczytaj kodeks ruchu drogowego.
Czy ten obok jedzie 30 czy 80, zbiżając się do przejścia masz zachować szczególną ostrożność, i jeśli w każdym wypadku będziesz przyzwyczajony by nie wyprzedzać na przejściu (nawet na pustym - to też jest wykroczenie), to nic Cię w stanie nie będzie zaskoczyć. Prawo stanowi jasno NA PRZEJŚCIU PIESZY MA PIERWSZEŃSTWO i tylko Ci co nie myślą za kierownicą próbują usprawiedliwiać kierowcę, prawo jazdy mam 11 lat.
300 koni adidasy dres gacie w pasy NOS w szpic a we łbie NIC, ,, typowy buras spod elbląskiej wsi. ..
Osoba, która nie opanowała poprawnej pisowni w języku polskim przez całe lata, nie powinna mieć prawa jazdy, bo jazdy samochodem również nie opanuje.
Nic nie robiła, bo nie było jej przejściu dla pieszych.
Policja powinna się zainteresować autorami takich komentarzy i osobami, które dają im łapkę w górę, bo to potencjalni bandyci łamiący przepisy i możliwe, że niedługo kogoś zabiją.