A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kategorycznie jestem za zabraniem prawa jazdy za nie zatrzymanie się na lewym pasie jezdni dwu pasmowej. Ale za potrącenie rowerzysty na pasach czy jak nazywają to inni przejścia dla rowerów już nie . Bo taki pseudo sportowiec wjeżdża z prędkością około 20km i uważa że jest Bogiem a tak nie jest bo spotyka się z nim.
Pieszy jak z taką prędkością wtargnie na pasy to jest wtargnięcie na drogę. Władza źle pojmuje zasady fizyki .
DLACZEGO TRAMWAJE MAJA PIERWSZENSTWO NA SKRZYŻOWANIU RONDZIE ..........
ODPOWIEDZ ¡!!!!!!!!!!!!
BO WAŻĄ 20 TON
A W STARCIU AUTO
1000KG KONTRA MAX 120 KG
KTO WYSLE KOGO DO
ŚW PUOTRA
WIEC ZANIM WJEDZIESZ NA PASY ROWEREM POMYSL KOMU LAKIER ODPADNIE A KOMU POKRYWKA MÓZGU.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdybym się stosował zawsze do zasady ograniczonego zaufania, to nigdy bym na drugą stronę nie przeszedł
Masz w 100% rację. Dlaczego tylu ludzi tego nie rozumie? Jakim prawem oni jeżdżą samochodami? Przecież takie podstawowe informacje są na każdym kursie.
Koniecznie zmienić taryfikator. Minimum 1000 zł mandat to ze strachu przed stratą kasy zaczną myśleć. NIc innego nie zadziała
Dlaczego policja ma karać chodniki i przejścia dla pieszych? Co one złego robią?
Oczywiście. Dlatego poszkodowana korzystała z PRZEJAZDU DLA ROWERÓW.
No właśnie, kierowca powinien mieć ograniczone zaufanie do obiektów poruszających się w okolicy drogi a tym bardziej przejścia - wtedy wypadków by nie było.
I właśnie dlatego rowerzysci czy piesi NIE MOGA miec nigdzie pierwszenstwa - dla ich bezpieczenstwa.
Do tego co pisze że rowery to przeżytek,ciebie w kosmos powinni wystrzelić i żebyś już tu nie wracał
Do tego co pisze że rowery to przeżytek,ciebie w kosmos powinni wystrzelić i żebyś już tu nie wracał .