A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Typowe zachowanie niektórych kierowców, wczoraj na Zawadzie też na przejściu o mały włos kierowca by potrącił moja córkę, zdążyła się cofnąć. Karać takich srogo!!!!
300 koni to ty chyba obsłużyłeś fabtasto
Ale przez przejście dla pieszych nie przejeżdżamy na rowerze!!!
Kozaki anonimowo to ja mam 600 koni a oficjalnie 160. Przedstaw sie. Z powazaniem K. Lasocki.
takiemu bałwanowi już teraz trzeba zabrać prawo jazdy o ile je w ogóle posiada.
Na nagrobku napiszą tu leży ten co miał pierwszeństwo i z tym trzeba się liczyć.
Ale ty głupi jesteś. Pomyśl zanim coś napiszesz. Myślenie nie boli...
skasować rowery to przeżytek wkrótce będziemy latac po ulicach rakietami a wy tu marudzicie o rowerach zakaz jazdy rowerem i finał nie ściezki rowerowe tylko kanały powietrzne
Do tego mądrali,jeśli na przejściu jest ścieżka na czerwono może rower przejechać,i nie piszcie tu tych swoich wypocin,kierowców karać za przejazd na przejściach jak ktoś chce wejść na nie,to jest notoryczne jak już któryś się zatrzyma,to drugi h...obok przejedzie przykładów mnustwo,Ogolna nad Jarem potrącenie dziecka na roweże 2 lata temu
a tobie za to że piszesz głupoty 5lat Tworek