UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.
Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.