UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tonu i kultury Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty należysz do wyborców PiS. Bez obelg nie jesteś w stanie wytłumaczyć nawet tak prostej kwestii. Szkoda.


Anuluj