UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ten obok jedzie 30 czy 80, zbiżając się do przejścia masz zachować szczególną ostrożność, i jeśli w każdym wypadku będziesz przyzwyczajony by nie wyprzedzać na przejściu (nawet na pustym - to też jest wykroczenie), to nic Cię w stanie nie będzie zaskoczyć. Prawo stanowi jasno NA PRZEJŚCIU PIESZY MA PIERWSZEŃSTWO i tylko Ci co nie myślą za kierownicą próbują usprawiedliwiać kierowcę, prawo jazdy mam 11 lat.


Anuluj