UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Joshua - Lewym pasem ktoś jedzie 30 i nagle hamuje bo pieszy wchodzi na przejście to ten co jedzie prawym 50 ma już problem bo ma dłuższą drogę hamowania. Mam wrażenie że negatywnie piszą tylko ci co nie mają prawka


Anuluj