UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy ten obok jedzie 30 czy 80, zbiżając się do przejścia masz zachować szczególną ostrożność, i jeśli w każdym wypadku będziesz przyzwyczajony by nie wyprzedzać na przejściu (nawet na pustym - to też jest wykroczenie), to nic Cię w stanie nie będzie zaskoczyć. Prawo stanowi jasno NA PRZEJŚCIU PIESZY MA PIERWSZEŃSTWO i tylko Ci co nie myślą za kierownicą próbują usprawiedliwiać kierowcę, prawo jazdy mam 11 lat.