UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osoba, która nie opanowała poprawnej pisowni w języku polskim przez całe lata, nie powinna mieć prawa jazdy, bo jazdy samochodem również nie opanuje.


Anuluj