71
28.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może się nie znam, czy ten dach na szkole przy ul. Szancowej to z brązu lub chociaż z miedzi? Pół miliona dach na szkole podstawowej!!! Mała szkoła, mały dach. Pójdę obejrzeć, i będę patrzeć kiedy zacznie przeciekać. A to dobrze wybrany wykonawca. Gospodarskie, troskliwe, oko włodarzy miasta Elbląga. Gratuluję
0000079312 (2019.11.28)

info

1  
  0
Spokojnie trochę jeszcze napsuja nerwów ale to juz stare towarzystwo i wiekiem i stażem wiec jeszcze trochę i naturalnie się wykruszą w koncu niektorzy juz mają uprawnienia emerytalne! A wtedy dwór padnie bo im akurat kazdy pokaze środkowy palec bo na taki zasługują za brak szacunku wobec ludzi! Jak będą ich omijać jak gów. .na ulicy ! Ale tak kończy kazdy kto w stosunku do ludzi stosuje podłe rozgrywki i matactwa!
(2019.11.28)

info

4  
  0
A moim zdaniem. Jeżeli w Elblągu płacę za wywóz śmieci przez cały rok, na urlop wyjeżdżam z miasta i wracam po 3 tygodniach, przywożę swoje śmieci których nie wyrzuciłam po drodze do lasu, to mogę wrzucić moje śmieci do blokowego pojemnika. Posegregowane. Takie jest moje zdanie.
0000079312 (2019.11.28)

info

1  
  1
Najbardziej ujęła mnie postawa radnych niemowy! Fajnie mieć kasę za nic! Brawo elblazanie za wybór!
(2019.11.28)

info

3  
  0
A od kiedy to wyciąg na G.Ch. jest tak ważny? I komu służy parking przy tej górze? Basen w Elblągu był zawsze a były administrator wiedział, po co go zbudował właśnie w tamtym miejscu. Odbierał wodę która dziś podtapia sukcesywnie, każdego roku nasze miasto
0000079312 (2019.11.28)
No właśnie. Te podrzucane , wielkogabarytowe. W moim bloku to już ludzie musieliby kilkakrotnie wymienić nie tylko kanapy ale całe wyposażenie mieszkań a końca nie widać. Ledwie wywiozą już są nowe i jeszcze więcej. I mamy za to ponosić konsekwencje? No ale śmieci zawsze były, płonęły na koszt miast, właścicieli składowisk nie ustalono, smogu z tych stert też nie było ale z komina- będzie mandat
0000079312 (2019.11.28)

info

0  
  0
Na takich zmianach zawsze cierpią ludzie. Przeszłam to, i za każdym razem było gorzej. Nie korzystam na razie z usług szpitali ale nie wierzę, że po połączeniu uczciwie są rozdzielone środki. Wojewódzki szpital z panią Elżbietą na pewno dostaje więcej i nowszy sprzęt niż pozostałe. Jednak na pewno mniej niż olsztyńskie szpitale. Wszystko się zmieni. Konsultacje - uzyskanie czyjejś zgody dla dawno już podjętej decyzji. Ambrose Bierce
0000079312 (2019.11.28)

info

0  
  1
Panie prezydencie , na razie co pan robi nie przynosi korzyści, radości, uśmiechu na twarzach elblążan. Pozorowane ruchy pod czyjeś dyktando. Czyje? Nie polskiego rządu. Jeżeli gmina żydowska ma wpływ na decyzje episkopatu polskiego (państwo katolickie- podobno) to kto nami rządzi?????
0000079312 (2019.11.28)

info

0  
  0
Panie prezydencie mydli pan oczy i nie wie co mówi. To po co robi się zmiany? Po to by nikt, nic nie stracił? A może utopić " nadwyżkę" w budżecie miasta na przystosowanie CUW.
0000079312 (2019.11.28)

info

1  
  1
Ogłosić upadłość, powstanie Elbląg- bis na podobe PRL- bis
0000079312 (2019.11.28)

info

0  
  0