UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem. Jeżeli w Elblągu płacę za wywóz śmieci przez cały rok, na urlop wyjeżdżam z miasta i wracam po 3 tygodniach, przywożę swoje śmieci których nie wyrzuciłam po drodze do lasu, to mogę wrzucić moje śmieci do blokowego pojemnika. Posegregowane. Takie jest moje zdanie.
0000079312