UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem. Jeżeli w Elblągu płacę za wywóz śmieci przez cały rok, na urlop wyjeżdżam z miasta i wracam po 3 tygodniach, przywożę swoje śmieci których nie wyrzuciłam po drodze do lasu, to mogę wrzucić moje śmieci do blokowego pojemnika. Posegregowane. Takie jest moje zdanie.

0000079312

Anuluj