UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem. Jeżeli w Elblągu płacę za wywóz śmieci przez cały rok, na urlop wyjeżdżam z miasta i wracam po 3 tygodniach, przywożę swoje śmieci których nie wyrzuciłam po drodze do lasu, to mogę wrzucić moje śmieci do blokowego pojemnika. Posegregowane. Takie jest moje zdanie.
0000079312