UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A od kiedy to wyciąg na G.Ch. jest tak ważny? I komu służy parking przy tej górze? Basen w Elblągu był zawsze a były administrator wiedział, po co go zbudował właśnie w tamtym miejscu. Odbierał wodę która dziś podtapia sukcesywnie, każdego roku nasze miasto

0000079312