A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Próbuje walczyć również o o innych. Czytaj ze zrozumieniem. Ale jak mu szefowie jednostek mówią, że rozwiązywanie problemów pracowniczych w instytucjach podległych miastu, to nie jego sprawa, to coś jest nie w porządku. Prawda?
Niech Concordia wypowie się w tych wszystkich palących sprawach. Oni potrafią zagospodarować każdą nieruchomość. Oczywiście nieodpłatnie.
To tak do kamery????
A no zmęczył się ja swojego czasu Kwaśniew.
Ja też nie. Kto dołączy do nas? Okaże się, że ...
Byłem, spotkałem się, uczestniczyłem...ble, ble, ble. Co dobrego wynikło z tego dla elblążan? Żyje się lepiej, spokojniej i dostatniej? Więcej kamer, więcej policji do ochrony "rządzących" a ty człowieku zauważyłeś, że z wiekiem sił ci przybywa? Zakupy za 100zlotych a siatka lekka niczym pusta
podobno transmisję obrad prowadził UM. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Czy ktoś mnie ukierunkuje, gdzie schowali ci z bożej laski wybrańcy.
Dopiero co urodziny miał. Trzeba przymknąć oko. Mieliśmy Pawła Janasa jako selekcjonera A to taki nasz Janas samorządu;)
ONI na to czekają. Nie wolno dać się sprowokować, innych metod trzeba. A że trzęsą portkami (nie tylko ci z Elbląga) to i czasem ujadają jak wściekłe psy a czasem chcą byśmy "uwierzyli", że to dla naszego dobra. Tylu darmozjadów z naszych podatków dostatnio żyje ????
@RobertKoliński - Tacy małostkowi, hołdujący najgorszym okresom w dziejach Polski i Europy, odwołujący się do najniższych instynktów ludzkich, prymitywnych, mają najmniej do powiedzenia o przyzwoitości. Przyjmij do wiadomości, zlepku komórek, że czas zandbergów, frankensteinów, czarzastych i różnej maści biedroniów-nierobów już minął. Lewactwo dostaje zadyszki a Europejczycy zaczynają myśleć. Cieszę się.