UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A od kiedy to wyciąg na G.Ch. jest tak ważny? I komu służy parking przy tej górze? Basen w Elblągu był zawsze a były administrator wiedział, po co go zbudował właśnie w tamtym miejscu. Odbierał wodę która dziś podtapia sukcesywnie, każdego roku nasze miasto
0000079312