A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pan morawiecki to nawet wie, że dzień niepodległości obchodzimy 11 września. Ani on historyk, ani bankowiec a powiedzieć, że zatrudnienie w budżetówce za wysokie to wg. mojej opinii policji jest za dużo
Huraaaa, zabrać księgowym.
O ile sobie dobrze przypominam to niesiołowski powiedział. Obiecywaliśmy wszystkim zatrudnienie ale nie obiecywaliśmy godnych zarobków. To pan, panie właśnie powiedział; gwarantujemy, że pracy nikt nie straci... . Jeżeli to nie niesiołowski to przepraszam ale chyba niesiołowski
Ci to za twór "Wojewódzki Sąd administracyjny"?
A sędziowie byli niepodlegli i niezawiśli? Może byli na pasku ugrupowania grupy rządzącej.
Panie prezydencie art 43.[3]paragraf 2 kodeks cywilny- firma nie może kłamać. Niedopowiedzenie, niedoinformowanie w zrozumiałej firmie i treści dla wszystkich jest kłamstwem!!! Nie może być - jakoś się ułoży, wyjdzie w działaniu. Ci to za gra gdzie kłamcą i ... karty rozdają.
Pięknie Pan mówi Panie Edwardzie jakby lekcje brał u złotoustego mateuszka. Szansa, szansa, szansa
Pieniądze wydane racjonalnie i po gospodarskie!!! Może daszków więcej za pół miliona????
Proszę wyjaśnić bo nie kumam. księgowa obsługująca pełny etat w np.szkole, teraz będzie miała 2 - 3 szkoły po pół , ćwierć etatu by złożyło się na 1 cały etat. Dobrze rozumiem? Ale pracy nie straci (powiedział pan prezydent) chyba, że warunków nie przyjmie. Brawo. Na pewno pewna grupa mieszkańców Elbląga za sprawą grupy jeszcze sprawującej" władzę" i piesków swoich będzie przeszczęśliwa
Gościu ale z Ciebie marzyciel. W Elblągu jest wszystko na chwilę, na kilka lat. Tylko koszty inwestycji takie jak za solidne materiały a nie zamienniki i solidną robotę. Nie zauważyłeś, że Elbląg ciągle rozkopany? Zobaczymy ile ten dach za pół miliona na szkole na Szańcowej wytrzyma. Łyżwiarze w wodzie trenowali na stadionie.