UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No właśnie. Te podrzucane , wielkogabarytowe. W moim bloku to już ludzie musieliby kilkakrotnie wymienić nie tylko kanapy ale całe wyposażenie mieszkań a końca nie widać. Ledwie wywiozą już są nowe i jeszcze więcej. I mamy za to ponosić konsekwencje? No ale śmieci zawsze były, płonęły na koszt miast, właścicieli składowisk nie ustalono, smogu z tych stert też nie było ale z komina- będzie mandat

0000079312