UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No właśnie. Te podrzucane , wielkogabarytowe. W moim bloku to już ludzie musieliby kilkakrotnie wymienić nie tylko kanapy ale całe wyposażenie mieszkań a końca nie widać. Ledwie wywiozą już są nowe i jeszcze więcej. I mamy za to ponosić konsekwencje? No ale śmieci zawsze były, płonęły na koszt miast, właścicieli składowisk nie ustalono, smogu z tych stert też nie było ale z komina- będzie mandat
0000079312