Zobacz obrady Rady Miejskiej

71
28.11.2019
O godz. 10 rozpoczęła się kolejna sesja Rady Miejskiej w Elblągu. Radni mają podjąć decyzję m.in. w sprawie podwyżek opłat za wywóz śmieci, utworzenia Centrum Usług Wspólnych i przyjąć stanowisko w sprawie przyszłości Góry Chrobrego. Transmisję z obrad prowadził Urząd Miejski.  Zobacz zdjęcia.
red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nieroby
(2019.11.28)

info

19  
  4
Prezydent ledwo co mówi. Jakieś zmęczenie zauważa się w głosie. Martwię się o zdrowie Włodarza.
NIE słup z Zawady . (2019.11.28)
Ale za to bywał, bywał, otwierał, zamykał to i się zmachał i tyle w temacie
(2019.11.28)
Radny Turlej gdzie modernizacja stadionu miejskiego na A8 no gdzie Roberciki wypowiedź się na ten temat z góry dziękuję!!!!!
(2019.11.28)
a ja chciałem zaapelować o apel apelujący o apel do apelowania,
ludzie co to jest? (2019.11.28)

info

10  
  0
Jeden duka, drugi się mota, myli i aksamitnym glosem nadrabia, jakas totalna porażka, takiej rady jeszcze w historii nie było! Nie wiem czy to kabaret czy parodia!
(2019.11.28)
Martw się o swoje
Cvcvc (2019.11.28)
A od kiedy to modernizacja jakiegoś stadionu czy innego basenu jest najważniejsza w mieście. Radny nie musi być popularny u niektórych osób, on ma być kompetentny i skuteczny w działaniach na rzecz mieszkańców i w rozwiązywaniu istotnych problemów miasta.
Hugo Ulicznik (2019.11.28)
Jest niezłą komedią, a w zasadzie farsą, krytyka podwyżek opłat za utylizację odpadów i segregację śmieci przez np. radnego PiS Marka Pruszaka w sytuacji, kiedy to właśnie PiSowski reżim jest autorem dyskutowanych tu podwyżek. No przyzwoitości nieco, apeluję;)
RobertKoliński (2019.11.28)
Podoba mi się, każdy produkuje swoje mądrości wraz z pouczaniem elblążan, a na koniec prezent na święta w postaci podwyżek! Naprawdę żałosne to wszystko!kto zasiada w tej radzie i kto ich wybrał?ja nie!
(2019.11.28)