UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na takich zmianach zawsze cierpią ludzie. Przeszłam to, i za każdym razem było gorzej. Nie korzystam na razie z usług szpitali ale nie wierzę, że po połączeniu uczciwie są rozdzielone środki. Wojewódzki szpital z panią Elżbietą na pewno dostaje więcej i nowszy sprzęt niż pozostałe. Jednak na pewno mniej niż olsztyńskie szpitale. Wszystko się zmieni. Konsultacje - uzyskanie czyjejś zgody dla dawno już podjętej decyzji. Ambrose Bierce

0000079312