UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie trochę jeszcze napsuja nerwów ale to juz stare towarzystwo i wiekiem i stażem wiec jeszcze trochę i naturalnie się wykruszą w koncu niektorzy juz mają uprawnienia emerytalne! A wtedy dwór padnie bo im akurat kazdy pokaze środkowy palec bo na taki zasługują za brak szacunku wobec ludzi! Jak będą ich omijać jak gów. .na ulicy ! Ale tak kończy kazdy kto w stosunku do ludzi stosuje podłe rozgrywki i matactwa!


Anuluj